Affinity Projeleri

IRB Sigorta ve Reasürans Brokerliği, müşterileri için, müşterilerinin ticari ilişkilerini (bayi, tedarikçi, distribütörler vb.) ya da çalışanları ile olan bağını güçlendirmek, müşteri sadakati sağlayabilmek ve değer yaratan bir satın alma gücü ve döngüsü oluşturmak amacıyla müşteriye özel ürünler ve satış süreçleri geliştirir. Bu projeler Affinity projeleri olarak adlandırılmaktadır.

Affinity projeleri kasko, sağlık, yangın, mühendislik, asistans, hayat ve seyahat gibi sigortacılığın birçok branşında müşteri talepleri doğrultusunda hazırlanan özel ürünleri içerir. Müşterimizin paydaşları, müşterinin ve paydaşların ihtiyaçları, beklentileri doğrultusunda tüm taraflar için değer yaratacak ürünler ve süreçler her bir projede özel olarak geliştirilmekte ve fiyatlanmaktadır.

IRB uzman kadrosu ile müşterilerinin iş yapış şekillerini, risklerini, güvence ihtiyaçlarını titizlikle analiz eder ve uygun finansal ve profesyonel sigorta ürünlerini önerir. Bu ürünlerin lokal ve global sigorta pazarlarından en uygun maliyetlerle temin edilmesine ve yönetilmesine aracılık eder.

Hizmet Sözümüz

 • Deneyimli ve uzman ekip
 • 7/24 ulaşılabilirlik
 • Müşteri sektörüne göre özelleşmiş yaklaşım
 • Hukuki danışmanlık ve sözleşme oluşturulmasında destek
 • Sürdürülebilir projeler yönetilmesi için proaktif öneriler

BROKERLİK HİZMETLERİMİZ

Aşağıda belirtilmiş tüm hizmetler bütünsel brokerlik yaklaşımımız dahilinde müşterilerimize sağlanmaktadır. Profesyonel ce finansal sigortalar bütünsel yaklaşımı gerektirse de farklı ihtiyaç halinde hizmetlerin biri ya da bir kısmı için de destek olunabilir.

 • Müşteri Sadakatinin Artırılmasına Yönelik Ürün Dizaynı
 • Satış Ağlarına Ürünün Konumlandırılması
 • Pazarlama Planına Destek
 • Pazar Analizi
 • Sigorta Ürünün Kullanımına İlişkin Veri Analizi
 • Kampanya ve Tanıtım Desteği
 • Hasar / Prim Dengesi Yönetimi ve Raporlamalar

ÖRNEK PROJELER

Ana Ürün-Hizmet Destekleyen Sigorta Ürünleri

Bu program ile ana ürün ve/veya hizmetlerinizi destekleyen sigorta ürünleri hazırlanmaktadır. Bu sayede ana ürün ya da hizmetlerinizin sürdürebilirliği hedeflenir, marka sadakati oluşturulur.

Bireylere Yönelik Avantajlı Sigorta Programları

Kişiye özel çözümler yaratabilmek amacıyla oluşturulan bu program, bireylere önemli avantajlar vadediyor. Kişisel bir risk analiziyle ihtiyaçlarınız belirlenir ve bu doğrultuda size özel ürünler oluşturulur. Bu süreçte çalıştığınız ya da bağlı bulunduğunuz kuruma özel avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

İş Ortaklarının İhtiyaçlarına Yönelik Programlar

İş ortakları arasındaki ticari ilişkilerde oluşabilecek risklere karşı geliştirilen projelerle risklerin güvence altına alınması sağlanır. Ticari ilişkilerin her sürecine dair kapsayıcı bir bakış açısıyla borcun ödenmemesi, iflas vb. diğer risklere karşı gerekli sigorta ihtiyaçları belirlenerek özel ürünler oluşturulur.

Markalı (Co-Branded) Sigorta Ürünleri

Bu program marka algısının güçlenmesine yönelik sigortacılık projelerini içerir. Markanız ile aynı ismi taşıyan ve ihtiyaçlara yönelik bir sigorta ürünüyle müşteri sadakati amaçlanmaktadır.

Sigorta Konulu Ödüllendirme Programları

Sigorta poliçesi sahibi birey ya da tüzel kişilere yönelik hazırlanan bu program ile marka bilinirliğini artırma amaçlanmaktadır. Anlaşmalı yerlerde indirimli alışveriş hakkı ya da poliçenin ait olduğu branşa yönelik ücretsiz sağlanan hizmetler şeklinde örneklendirilebilir.

Teklif vermek için sizi arayalım!