Hakkımızda

Kibar Holding bünyesinde 25 yıldır hizmet veren Kibar Sigorta, 2015 yılı itibari ile IRB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. kimliği ile sigorta ve risk yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

25 Milyar TL'lik sigorta bedeline aracılık ederken, alanında uzman ve çözüm odaklı hizmet ekibince yerel ve uluslararası erişim sağlayabilmektedir.

Kompleks rizikolarda farklı ürün alternatiflerleri geliştirebilirken, tecrübeli çalışanları ile hızlı ve profesyonel hasar yönetimi sağlayabilmektedir.

Risk mühendisliği departmanı tarafından yerinde ve profesyonel tespitlerle sigorta üretimi öncesi ve sonrasında analiz hizmeti verilebilmektedir.

Müşteri sektörlerindeki gelişmeleri, teknolojileri, özel riskleri inceleyerek ve ihtiyacı doğru analiz ederek müşterileri için en uygun teminat yapısını sunmaktadır.

IRB olarak gayrimenkul&inşaat, enerji, finansal kurumlar, eğitim, gıda, kimya, otomotiv, perakende ve toptan satış, sağlık, orman, kağıt&ambalaj, tarım ve canlı hayvan, teknoloji, iletişim, medya, tekstil, turizm&otelcilik, nakliye, lojistik&denizcilik, demir&çelik, madencilik sektörlerinde ve özel risk alanlarında hizmet verebilmekteyiz.

Uzmanlaştığımız sektörlerde, kurumsal çözümler,çalışan yan haklar, affinity projeler, bireysel sigortalar, profesyonel sigortalar ve risk mühendisliği alanlarında ihtiyaçlara yönelik teminat yapıları ve optimum fiyatlama temin ederek danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.