Hakkımızda

1982 yılında acentelik olarak kurulmuş olan Kibar Sigorta, 2015 yılı itibari ile IRB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. kimliği ile sigorta ve risk yönetimi alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Alanında uzman ve çözüm odaklı hizmet ekibince yerel ve uluslararası erişim sağlayabilmekte, kompleks rizikolarda farklı ürün alternatiflerleri geliştirebilirken, tecrübeli çalışanları ile hızlı ve profesyonel hasar yönetimi sunmaktadır.

Risk mühendisliği departmanı tarafından yerinde ve profesyonel tespitlerle sigorta üretimi öncesi ve sonrasında analiz hizmeti verilebilmektedir.

Müşteri sektörlerindeki gelişmeleri, teknolojileri, özel riskleri inceleyip htiyacı doğru analiz ederek müşterileri için en uygun teminat yapısı ve çözümü sunmaktadır.

IRB olarak gayrimenkul&inşaat, enerji, finansal kurumlar, eğitim, gıda, kimya, otomotiv, perakende ve toptan satış, sağlık, orman, kağıt&ambalaj, tarım ve canlı hayvan, teknoloji, iletişim, medya, tekstil, turizm&otelcilik, nakliye, lojistik&denizcilik, demir&çelik, madencilik sektörlerinde ve özel risk alanlarında hizmet verebilmekteyiz.

Uzmanlaştığımız sektörlerde, kurumsal çözümler, çalışan yan haklar, affinity projeler, bireysel sigortalar, profesyonel sigortalar ve risk mühendisliği alanlarında ihtiyaçlara yönelik teminat yapıları ve optimum fiyatlama temin ederek danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.