HAKKIMIZDA

IRB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. 2015 yılında sigortacılık ve reasürans brokerliği faaliyetlerine başlamıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında finansal açıdan güçlü ve güvenilir sigorta şirketleri ve reasürörleri ile doğrudan irtibatta olan, kurumsal ve bireysel müşterilere sağladığı danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra Risk Mühendisliği Hizmetleri de vermektedir. IRB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş, Risk Mühendisliği Hizmetleriyle risk unsurlarını tespit etmekte, proaktif önlemlerin belirlenmesini ve uygulanmasını sağlayarak risk faktörünün en düşük seviyelere indirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Sigorta sektöründeki kuvvetli underwriting bilgisi, teknik deneyimi ve ilişkileri ile birlikte mühendislik tecrübelerinin birleşimi Şirketimizi sigorta sektöründe farklılaştırmaktadır. IRB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş,, zararın doğru ve süratli bir şekilde tazmin edilmesi, hak ve yükümlülüklerin takibi gibi konularda Hasar Danışmanlığı hizmeti de sağlayarak her alanda sigortalılarına destek olmaktadır.

Şirketimiz, ülkemizin sigorta kültür ve bilincine katkı sağlamayı ilke olarak benimsemiştir. Hedefimiz, sigortalılarımız adına değişen piyasa koşulları ve yasal değişikliklere göre doğru ihtiyaçların belirlenmesi, en geniş teminatlar ile rekabetçi fiyatları temin ederek en uygun sigorta çözümlerinin sunulması olmuştur.

IRB DENEYİMİ

IRB Sigorta ve Reasürans Brokerliği, konusunda uzman ekibi ve profesyonel bakış açısı ile risklerinizi belirlemek ve güvence altına almak için en uygun sigorta çözümlerini sunmaktadır.