HİZMETLERİMİZ

PLASMAN

Müşterilerimizin risklerini iyi analiz ederek ihtiyaçlarına yönelik en uygun içeriği belirlemekte ve sigorta programlarını oluşturmaktayız. Deneyimlerimizin sonucu olarak müşterilerimizin hak ve menfaatlerini koruyan özel şartları önermekte, alternatifleri değerlendirme noktasında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Plasman - IRB

HASAR YÖNETİMİ

Sigorta şirketlerinden dosya açtırılması, eksper atanması ve ekspertizin takibi, hasar dosyası için gerekli evrakların sağlanması ve işlemlerin doğru şekilde yürütülmesi ile hasar rakamının en kısa zamanda, sözleşme şartlarına uygun ve tam olarak ödenmesi uzmanlarımız tarafından takip edilmektedir.

RİSK MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ

Birçok işletme, beklenmedik bir hasar ve/veya kaybı durumunda kendilerini zarara uğratabilecek derecede bağımlı oldukları kritik varlıklar ve/veya iş süreçleri nedeni ile ciddi derecede tehlikede altında bulunmaktadır.

REASÜRANS

Lokal piyasada karşılığı bulunamayan ve/veya sigorta şirketlerinin kısmi teminat sağlayabildiği bir risk söz konusu olması halinde uzman ekibimizle uluslararası piyasalardan en uygun koşullarla plasman sağlamaktayız.